מדיניות פרטיות ותנאי שימוש

חברת "רגב קבוצה מנועי צמיחה בע"מ" (להלן: "מנועי צמיחה") מנהלת ומפעילה בכתובת https://www.pro-builder.co.il/ (להלן: "האתר") אתר המציע שירותי שיפוץ והשבחת נכסים. השימוש בשירותים המוצעים באתר מעיד על הסכמתך לתנאים המופיעים בעמוד זה. מדיניות הפרטיות ותנאי השימוש המפורטים בעמוד זה מנוסחים בלשון זכר מטעמי נוחות בלבד ומתייחסים לנשים במידה שווה.

בעלות על תכני האתר

התכנים המופיעים באתר, לרבות הלוגו, הטקסטים, העיצובים והאלמנטים הגרפיים הינם קניין רוחני של בעלי האתר. אין להעתיק, לפרסם או לעשות כל שימוש אחר, שלא בהסכמה מראש ובכתב מבעלי האתר.

מטרת האתר והשימוש בו

האתר הינו פלטפורמה המציעה מידע בנושא שיפוצים. כל הרשום בתכני האתר הינו להמחשה בלבד. אין להתבסס על מידע זה לצורך קבלת החלטה והמידע אינו מחליף ייעוץ כלכלי ו/או משפטי ו/או כל ייעוץ אחר הקשור והדרוש לצורך קבלת החלטה בכל נושא. כל אדם ו/או בית עסק המקבל החלטה כלשהי על סמך מידע זה עושה זאת באחריותו בלבד.

מידע שנאסף במהלך שימושך באתר

אנו אוספים ומעבדים מידע אנונימי אודות הגולשים באתר באמצעות "עוגיות" (Cookies) וזאת לצורך תפעול שוטף, אבטחה, פרסום מודעות והתאמת השירותים המוצעים באתר לגולשים בו.

ספקי צד שלישי, כולל גוגל, משתמשים בקובצי Cookie כדי להציג מודעות על סמך ביקורים קודמים של משתמשים באתר או באתרים אחרים. באפשרותך לבטל הסכמתך מותאם אישית על ידי ביקור בכתובת www.aboutads.info

כמו כן, כאשר מוכנסים על ידי הגולש פרטים אישיים (כגון שם, טלפון, כתובת אימייל) הם נשמרים במערכת, וזאת רק לאחר שהגולש בחר במודע למסור פרטים אלה. פרטים אלה ניתנים לאיסוף באמצעי המדיה השונים של החברה לרבות טפסים באתר, צ'ט באתר ובפייסבוק מסנג'ר, מסירת פרטים בטלפון ועוד.

לאחר שפרטים הנ"ל נמסרו על ידך, אנו רשאים להשתמש בהם על מנת להציע את שירותי החברה. עם זאת, יובהר כי מפעילת האתר לא תעביר מידע לצדדים שלישיים וזאת פרט למקרה בו המשתמש הפר את כללי האתר או במקרה של מחלוקת/תביעה או הליכים משפטיים והכל בהתאם להוראות חוק הגנת הפרטיות, התשמ"א – 1981 ו/או על פי כל דין.

הסרת מידע מהאתר

הברת פרטי ההתקשרות עם מפעילת האתר אפשריים, ע"י (1) הסרה מרשימת התפוצה בקישור ייעודי במסרונים ובדואר אלקטרוני שנשלחים למתעניינים וללקוחות החברה מעת לעת (2) בעת פנייה במייל לכתובת [email protected] והודעה על בקשת הסרה הכוללת שם מלא, מספר טלפון וכתובת דואר אלקטרוני (במידה ונמסרה בהליך ההרשמה) (3) בטלפון 0777055510 בימים א-ה בין השעות 9:00 – 17:00